До уваги юнаків та дівчат з обмеженими можливостями

Written on . Posted in соціальний захист

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради звертається до всіх юнаків та дівчат з обмеженими фізичними можливостями міста Василькова (1999 -2001 р. н.) отримати освіту у Камянець–Подільському планово – економічному технікумі- інтернаті.

Камянць–Подільський технікум – інтернат є одним із небагатьох закладів України, де здобуває освіту молодь з функціональними обмеженнями. З 2016 року розпочав підготовку фахівців з числа осіб, що пересуваються на візках.

znak-22invalid-221

В навчальному закладі створено потужну матеріально – технічну базу: сучасні навчальні кабінети, бібліотека, інформаційний кабінет.

Оздоровчо – реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту,зал лікувальної фізкультури, медичний кабінет. До послуг студентів комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі.

Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) забезпечують стипендією та знаходяться на повному державному утриманні: безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога.

Студентам технікуму пенсія виплачується в повному обсязі.

Дізнатися більше: вул. Володимирська 25, тел. 2-48-93

Начальник управління Л.П.Бурсова

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі