Васильківська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають з Днем народження Васильківського міського голову САБАДАША ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА!

Written on . Posted in Міський голова

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! 14479577_1069938483127692_3608766381322911799_nХай усі Ваші плани втілюються у життя, здійснюються мрії, неприємності оминають Вас, а все найцінніше, що є у Вашому житті, збережеться на довгі роки. Хай панує мир та спокій у Вашій душі, а серце радіє від любові дорогих Вам людей.
Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, Ваша цілеспрямованість і наполегливість, активність та розсудливість, ґрунтовний підхід до справ нехай стануть запорукою наших спільних успіхів, досягнень та перемог на благо міста та громади Василькова.
Бажаємо Вам якомога більше емоційно яскравих і теплих життєвих сторінок, цікавих вражень та знайомств, хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує тільки приємні враження!

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ