Вітання міського голови з нагоди Дня працівника освіти

Written by administrator on . Posted in Освіта, Привітання

Дорогі освітяни, ветерани педагогічної праці, молоді педагоги Василькова!

Перша неділя жовтня на календарі сповіщає нам про свято людей найблагороднішої та найвідповідальнішої професії – День працівників освіти!У день професійного свята прийміть найщиріші слова подяки за Вашу тяжку й по-справжньому неоціненну працю! За ваші чисті відкриті душі, великі люблячі серця, ясний безмежний розум, невтомну працю, за мудрість та педагогічний талант, за вірність благородному покликанню: сіяти розумне, добре, вічне.
Кожен згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Вам ввіряємо майбутнє нашого підростаючого покоління, а разом з тим і майбутнє нашої держави!
Хай слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.
Бажаю вам, дорогі освітяни, відчуття повноти та неповторності життя, здоров’я і щастя, невичерпних творчих сил.
Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, хай Вам щастить в усіх добрих починаннях! Хочеться, щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.
Миру, добра і благополуччя Вам, натхнення та задоволення від праці, якій присвятили життя!
Зі святом!

osvita

Trackback from your site.

Leave a comment