ПРО АСПЕКТИ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ РОЗПОВІЛИ БЕЗРОБІТНИМ ПІД ЧАС СЕМІНАРУ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

28 вересня 2016 року заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Васильківського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ганна Литовченко, головний спеціаліст сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту адміністративно-аналітичних систем Алла Петреченко провели семінар у форматі «Школа майбутнього пенсіонера» для безробітних, які пербувають на обліку у Васильківському міськрайонному центрі зайнятості.В ході зустрічі поінформували присутніх про зміни в пенсійному законодавстві та впровадження новітніх комунікаційних технологій. Ознайомили з порядком та умовами призначення пенсії. Розповіли про перелік документів, необхідних для призначення пенсій. Повідомили осіб передпенсійного віку про те, що документи для призначення пенсії можна подавати завчасно, з метою їх правової перевірки, та надали їх перелік. Роз‘яснили безробітнім, як впливає на майбутнє пенсії тривале перебування на обліку в центрі зайнятості.
Поінформували про передумови та переваги запровадження накопичувальної системи державного пенсійного забезпечення. Зосередили увагу на принципах діючої в Україні солідарної системи пенсійного забезпечення. Акцентували, що запровадження накопичувальної системи дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку.
Для отримання інформації зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески запропонували зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

c9ccaaf9e03d2c42c118878f2d575628

Trackback from your site.

Leave a comment