Бізнес Київщини та ДФС спільно шукали шляхи вирішення проблем

Written by administrator on . Posted in Податки

На сьогодні податкова система потребує ефективних змін. Обговорення шляхів її вдосконалення і стало темою зустрічі першого заступника начальника ГУ ДФС у Київській області Василя Титарчука та заступника начальника бізнес Оксани Форосенко з представниками бізнесу, що відбулася 27 вересня.

1460117298

Василь Татарчук зазначив, що дякуючи бізнесу в Київській області з початку року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 9 млрд. гривень. В порівнянні з минулим роком надходження зросли майже на 52%. Існує позитивна тенденція активізації підприємницького середовища.
Тому органами ГУ ДФС Київщини приділяється багато уваги, щоб сплачувати податки було зручно та швидко. Важливим принципом діяльності податкової служби є зменшення фіскального тиску з одночасним зміцненням податкової дисципліни. З початку року підрозділи аудиту Київщини додатково поповнили бюджет майже на 48 млн. грн., при зменшенні документальних перевірок на 23,2%.
На зустрічі представники бізнесу підіймали проблемні питання, що потребують вирішення на законодавчому рівні та жваво обговорювали пропозиції по внесенню змін до Податкового кодексу України. Озвучені пропозиції по удосконаленню електронних сервісів, зменшенню ставок по податку на доходи фізичних осіб, введенню диференційованих ставок штрафних санкцій, тощо.
За результатами зустрічі буде підготовлено перелік проблемних питань, що виникають у роботі суб’єктів господарювання для вжиття відповідних заходів щодо їх вирішення.
Наприкінці зустрічі Василь Татарчук заявив, що органи фіскальної служби Київщини завжди відкриті до діалогу та конструктивної критики і запросив бізнес до подальшої співпраці.

ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment