До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Управління Держпродспоживслужби у Васильківському районі повідомляє про те, що у відповідності до статті 25 Закону України «Про основні причини вимоги до безпечності харчових продуктів», набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року №39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей , ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» (далі –Порядок ), зареєстрований у Мін’юсті 12 березня 2016 року №382/28512.
Цей порядок визначає процедуру державної реєстрації потужностей , які використовуються на будь – якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.
Суб’єкти господарювання (юридичні особи , фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь – якій стадії виробництва та або обігу харчових продуктів ( далі – оператори ринку), що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності.
Зазначений обов’язок поширюється на операторів ринку, які проводять діяльність пов’язану з :

  • первинним виробництвом продукції (у тому числі збір врожаю, доїння розведення тварин до моменту забою , полювання на тварин рибальство та збір врожаю диких рослин);
  • транспортування (надання послуг з перевезенням харчових продуктів);
  • зберіганням харчових продуктів , які не потребують дотримання температурного режиму та можливість зберігання при температурі вище 10 градусів залишаючись приватними для споживання людиною;
  • роздрібною торгівлею харчовими тваринного та рослинного походження
    ( вода питна , напої також підлягають , реєстрації) всіх форм власності – магазини лотки з реалізації;
  • закладами громадського харчування ( ресторани, бари, кафе, піцерії, їдальні тощо);
  • виробництвом харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/ або перероблені продукти тваринного походження .

УВАГА!
Оператори ринку відповідно до статті 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів» несуть відповідальність в межах діяльності, яку вони здійснюють .
Виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Для проведення реєстрації потужності необхідно звернутись із заявою згідно Порядку до управління Держпродспоживслужби у Васильківському районі: м. Васильків, вул. Індустріальна,1, тел. (045-71) 2-40-23.
РЕЄСТРАЦІЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗOПЛАТНО!!!

Для ознайомлення з порядком проведення державної реєстрації пройдіть за цим посиланням.

Trackback from your site.

Leave a comment