Конкурс на заміщення вакантних посад в Васильківському ОУ ПФУ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • заступника начальника відділу обслуговування громадян (тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку або фактичного виходу основного працівника), категорія «Б»;
  • головного спеціаліста сектору організаційно-інформаційної роботи, категорія «В»;
  • головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 (тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку або фактичного виходу основного працівника), категорія «В».

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою. Вимоги до конкурсантів: Категорії «Б» – вища освіта за освітнім ступенем магістра відповідного професійного спрямування (економічна, юридична), досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» не менше одного року, вільне володіння державною мовою, вміння працювати з людьми, досвід роботи з комп’ютерною технікою;

Категорії «В» – вища освіта за освітнім ступенем бакалавра або молодшого бакалавра відповідного професійного спрямування (економічна, юридична, гуманітарна), досвід роботи на посадах державної служби – не обов’язковий, вільне володіння державною мовою, вміння працювати з людьми, досвід роботи з комп’ютерною технікою.

Перелік тестових питань затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 06.05.2016 року № 97/1328/5 та розміщено  на офіційному сайті Національного агентства України з питань  державної служби у розділі «Тестування».

Звертаємо увагу на необхідність ознайомлення кожного кандидата з короткою інструкцією з проходження тестування, яка розміщена на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби у розділі «Тестування». Прийом документів, зазначених в умовах проведення конкурсу, буде здійснюватися конкурсною комісією в термін до 15.00 год. 07 жовтня 2016 року за адресою: м. Васильків. вул. Соборна, 105.

Телефон для довідок: 2-36- 36.

Trackback from your site.

Leave a comment