У серпні до держбюджету перераховано майже 7 млн. грн. штрафів та коштів від реалізації конфіскованого майна Київською митницею ДФС

Written by administrator on . Posted in Податки

Працівниками митниці заведено 48 справ про порушення митних правил. За попередньою оцінкою, вартість предметів порушення митних правил складає 42,3 млн. гривень. Реально вилучені предмети у 32 справах на  4,6 млн. гривень. При цьому, ще в 7 справах вартість предметів правопорушення буде встановлено після проведення товарознавчої експертизи. ukraine_road_sign_3-40

Типовими предметами правопорушення у серпні в основному були валютні цінності, різноманітні промислові (одяг, взуття, аксесуари, техніка) та продовольчі товари.
До суду направлено 50 справ на суму 6,7 млн. гривень. Судом розглянуто 49 справ, у яких застосовано конфіскацію на 2,9 млн.грн. та накладено штрафів на 234 тис. гривень.
У серпні працівниками митниці підготовлено та направлено до Управління Служби безпеки України в Київській області та органів внутрішніх справ 4 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення.
Співробітниками митниці в серпні виявлено 3 факти незаконного переміщення наркотичних засобів та психотропних речовин, складено 3 протоколи про порушення митних правил та направлені повідомлення про протиправне діяння, що містять ознаки кримінального правопорушення до органів МВС України.
За результатами виявлення порушень митних правил вилучено 30 таблеток, що містять у своєму складі наркотичний засіб та 150 таблеток, що містять у своєму складі психотропні речовини.
За результатами опрацювання відповіді митних органів іноземних держав складено 2 протоколи про порушення митних правил на суму 37,7 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment