ЗВЕРНЕННЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ стосовно спалювання рослин та сміття

Written on . Posted in Міський голова

Шановні мешканці міста Васильків!

Звертаюсь до усіх Вас з проханням: не спалюйте суху природну рослинність, її залишки та інше сміття!В нашій державі не лише заборонено самовільне спалювання сухої рослинності, її залишків та опалого листя, а й передбачена відповідальність за вчинення таких дій без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу. Так, ст. 77-1 “Самовільне випалювання рослинності або її залишків” Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що спалювання рослинності або її залишків та опалого листя тягне за собою накладення штрафу на громадян від 170 грн. до 340 грн., на посадових осіб – від 850 грн. до 1190 грн.

Згідно з Правилами благоустрою м. Васильків категорично забороняється випалювати суху рослинність, розпалювати багаття, спалювати листя, сміття тощо на території міста (території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та ін. місцях).
Порушення у сфері благоустрою та порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, видалення, утилізації тощо відповідно до ст.ст. 152, 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафів на громадян від 340 грн. до 1360 грн., на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.

Якщо Вам не байдуже власне здоров”я і здоров”я Ваших дітей – не забруднюйте довкілля, не залишайтесь осторонь цієї проблеми та використовуйте інші способи утилізації сухої рослинності, її залишків, опалого листя!

listya

listya1

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі