День Знань – 2016

Written by administrator on . Posted in Cвята

1 ВЕРЕСНЯ – це особлива подія не тільки для школярів, але й для їхніх батьків, вчителів і найближчих рідних людей. Навколо все пронизано хвилюючою атмосферою, яскравістю і емоційністю. Усюди лунають щирі поздоровлення, голосно звучить урочиста музика, яка закликає всіх зібратись в дружнє коло. Кожне серце присутнього відгукується на заклик першого дзвінка!
Традиційно, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста, сьогодні відбулися урочисті лінійки з нагоди Дня Знань.
Бажаємо наснаги першокласникам, які вперше сядуть за свої парти, випускникам, які уже на останньому ривку до завершення свого шляху середньої освіти, а також всім учням, яким ще належить черпати знання від своїх вчителів, які вкладують в них всю свою любов, терпіння і досвід.
В цей день в усіх школах лунали вітання від першокласників. Хвилюючись, але з виразністю вони висловлювали свої побажання у віршиках. І от нарешті пролунав дзвоник, закликавши всіх до першого уроку на зустріч новим знанням і перешкодам, пройшовши які , ще колись маленькі діти стають дорослими і освідченими людьми.
А гімн України закликав об’єднатися всіх, адже разом ми сила. Приклали руку до серця і дорослі і діти, адже в кожного є віра і надія на краще майбутнє для нашої України.

Trackback from your site.

Leave a comment