Відкриття нових груп в ДНЗ №4 “Сонечко”

Written on . Posted in Діти

29 серпня більш як для 60-ти васильківських малюків стало святковим, адже в ДНЗ №4 “Сонечко” відкрито три нові групи.
Отже, зроблено ще один крок до вирішення проблеми дошкільної освіти, яка в нашій державі є обов’язковою.
На урочисте відкриття до ДНЗ №4 прибули представники влади: Васильківський міський голова Сабадаш В.І., перший заступник міського голови Прунцев С.Є., секретар міської ради Перінська О.П., начальник відділу освіти Васильківської міської ради Козак Л.О., начальник УЖКГ Бардис О.М.
Міський голова привітав колектив дитячого садочку, батьків, дітей і усіх присутніх з відкриттям нових груп та зазначив: “Ми і надалі будемо піклуватись про нашу васильківську малечу, це тільки перший крок, заплановано відкриття ще додаткових груп”.
За традицією гостей зустрічали запашним короваєм, виступами дітей та творчих вихователів дитячого закладу.
Завідуюча ДНЗ №4 Іванова Т.П. висловила слова вдячності міській владі, депутатам, будівельникам, батькам, що допомогли в дуже короткі терміни зробити таку непосильну роботу, щоб порадувати малечу міста, адже саме в дошкільних закладах вони отримують необхідну підготовку до школи, дізнаються багато цікавого, знаходять нових друзів.
Після символічного перерізання стрічки усіх запросили оглянути нові групи. Приміщення обладнані за сучасними вимогами, світлі і просторі кімнати, красиві і зручні меблі, різноманітні іграшки. Відчувається, що всі роботи виконувались з любов”ю до дітей, від серця.
Наразі ще тривають ремонтні роботи на ігрових майданчиках і біля фасаду, але дітки вже із задоволенням чекають на свій перший день у новому цікавому дитячому світі з теплою і лагідною назвою “Сонечко”.

сонечко

сонечко1

сонечко2

сонечко3

сонечко4

сонечко5

сонечко6

сонечко7

сонечко8

сонечко9

сонечко10

сонечко11

сонечко12

сонечко13

сонечко14

 

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ