Розширена нарада з керівниками органів виконавчої служби, управлінь та відділів Васильківської міської ради, міськрайонних служб, центрів та управлінь, директорами комунальних підприємств міста

Written on . Posted in Міський голова

У понеділок, 29.08.2016 року васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів розширену нараду з керівниками органів виконавчої служби, управлінь та відділів Васильківської міської ради, міськрайонних служб, центрів та управлінь, директорами комунальних підприємств міста.
На нараді обговорювались питання, що стосуюються життєдіяльності міста.
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області – триває місячник безпеки дорожнього руху; забезпечили належний правопорядок на День незалежності в місті; викрили лабораторію по виготовленню амфітаміну.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень надзвичайних ситуацій не було, на місцевому сміттєзвалищі задля безпеки постійно чергує автомобіль.
3. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – святкування Дня незалежності в місті пройшло на високому рівні; міська бібліотека працює над оформленням виставки до 160-ти річчя від Дня народження І. Франка.
4. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 26.08. відбулася серпнева педагогічна конференція; 29.08. відбудеться відкриття дошкільних груп у ДНЗ №4; 30.08. – в ЗОШ №3 будуть проведені серпневі наради по освітніх предметах.
5. Перепелиця Л.О. – начальник управління з питань економіки та власності – триває конкурс по приміщенням для буфетів у загальноосвітніх навчальних закладах до 09.09.2016 року.

планування1

планування2

планування

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі