Святкування Дня Незалежності України

Written on . Posted in Cвята

З нагоди 25-ї річниці Незалежності України у місті Василькові відбулися святкові заходи. Розпочалось святкування з виступу творчих дитячих колективів Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості на центральній площі міста. Флешмоб у виконанні Народного хореографічного колективу “Веселка” одразу полонив серця меканців міста своїм колоритом і задором.
А в цей час на центральній вулиці шикувалась святкова колона з військовослужбовців Васильківського гарнізону, адміністрації міста, представників органів виконавчої влади, громадських організацій, трудових колективів, ветеранів, васильківської громади.
Від центральної площі до пам”ятника Т.Г. Шевченку учасники маршу святково і велично пронесли 25-ти метровий символ нашої держави – Державний Прапор України.


Біля пам’ятника Кобзарю пройшов урочистий мітинг за участю представників влади, керівників політичних партій, громадських та релігійних організацій, депутатів місцевих рад, військових та усіх небайдужих мешканців міста.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся Васильківський міський голова Володимир Сабадаш: “Сьогодні, у такий величний для України день, до нашого міста прийшла сумна звістка – загинув ще один наш земляк, вірний син свого народу, Герой Дяченко Олег Миколайович. Прошу всіх вшанувати пам’ять хвилиною мовчання.
Рівно 25 років тому, ми – українці – вибрали собі нове майбутнє в новій, вільній, незалежній Україні. Ніхто не міг подумати, що через 23 роки в Україну прийде війна, будуть гинути кращі з кращих, молоді, яким ще жити і творити. Сьогодні Україна відстоює суверенітет та незалежність, права і свободи громадян на тимчасово окупованих територіях. Велика вдячність і шана нашим бійцям, котрі захищали і продовжують захищати нашу державу, вічна пам”ять Героям України, які віддали свої життя за незалежність, мирне небо над нами і майбутнє без війни”.
Усі присутні помолилися за Україну, процвітання її народу, добробут та за її синів, які сьогодні захищають кордони нашої держави. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих Героїв України, котрих серед нас вже немає.

(для перегляду галереї натисніть на фото)

Кращі представники громадськості були нагороджені Грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради та грошовими винагородами, а також “Спілка учасників бойових дій та АТО Васильківщини” вручила медалі “Учасник бойових дій” учасникам АТО та відзнаки “Бойовий волонтер” волонтерам міста і району.
Після урочистої частини на центральній площі міста розпочалось захоплююче і дивовижне спортивне дійство – богатирський майстер-клас від Федерації найсильніших атлетів України, яке продовжилось святковим концертом за участю аматорських колективів міста, виступом ходулістів та національного академічного духового оркестру.
Новинкою свята було проведення майстер-класу по розпису васильківської майоліки, де всі охочі змогли спробувати розмалювати глиняний виріб.
У сквері “Воїнам-інтернаціоналістам” вирувала виставка народних умільців міста, дитячі майстер-класи вихованців та керівників ВМ ЦДЮТ, а також святковий ярмарок.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ