23.08.2016 • Святковий мітинг з нагоди Дня Державного Прапору України

Written by administrator on . Posted in Cвята

23 серпня — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України.
З нагоди Дня Державного Прапора України відбувся урочистий мітинг біля пам”ятника Т.Г.Шевченка.
В урочистостях взяли участь Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, голова Васильківської райдержадміністрації Владислав Одинець, депутати Васильківської міської ради, командир повітряного командування “Центр” – заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Анатолій Кривоножко, керівники органів виконавчої влади, управлінь та відділів, представники громадських організацій, трудових колективів, громада міста.

дп
Міський голова привітав усіх з величними державними святами:”За останні два роки Прапор України став більше ніж офіційним символом, він наповнився новим змістом, новими емоціями та новим значенням.
Все це тільки збагатило його давню і героїчну попередню історію. Синьо-жовті кольори та шеврони стали символом мужності наших захисників. Велика вдячність і шана нашим хлопцям, котрі захищали і продовжують захищати нашу Україну на сході країни, вічна пам”ять Героям України, які віддали свої життя за незалежність, мирне небо над нами і майбутнє без війни для наших дітей та ще ненародженого покоління”.

дп2
Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять Героїв України, які віддали свої життя, відстоюючи суверенітет та незалежність нашої держави.
Під час заходу було проведено церемонію підняття Державного Прапора України та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Т.Г. Шевченка.
За вагомий особистий внесок у волонтерський рух Васильківщини та надання безкорисливої допомоги військовослужбовцям, які виконуюють бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції Грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради та грошовими винагородами були нагороджені члени координаційної волонтерської ради міста Василькова Телегоненко Дмитро, Бобирь Лариса та Чумак Ігор.

дп11

дп10

дп8

дп6

дп5

дп4

дп3

дп1

 

Trackback from your site.

Leave a comment