Васильківський гарнізон відзначив День Прапора (ВІДЕО).

Written on . Posted in Cвята

Сьогодні відбулось урочисте зібрання військовослужбовців Васильківського гарнізону з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Дня незалежності України.
Відкрив святковий захід командир повітряного командування “Центр” – заступник командира Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Кривоножко А.М.

Васильківський міський голова Сабадаш В.І. привітав особовий склад Васильківського гарнізону з величними державними святами: “Синьо-жовті кольори та шеврони стали символом мужності наших захисників. За останні два роки Прапор України став більше ніж офіційним символом, він наповнився новим змістом, новими емоціями та новим значенням. Велика вдячність і шана військовослужбовцям, котрі захищали і продовжують захищати нашу Україну на сході країни, вічна пам”ять Героям України, які віддали свої життя за незалежність, мирне небо над нами і майбутнє без війни для наших дітей та ще ненародженого покоління”.

день прапора
Кращі військовослужбовці за сумлінне виконання своїх службових обов”язків, високі показники у бойовій підготовці і зразкову військову дисципліну були нагороджені Грамотами виконавчого комітету Васильківської міської ради та грошовими винагородами.

день прапора4

Під час заходу було проведено церемонію підняття Державного Прапора України.
На завершення урочистостей військовослужбовці Васильківського гарнізону пройшли урочистим маршем.

день прапора6

день прапора7

день прапора5

день прапора3

день прапора2

день прапора1

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі