Перелік земельних питань 14 чергову сесію Васильківської міської ради VIІ скликання

Written on . Posted in Публічна інформація

ПЕРЕЛІК ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ
НА 14 ЧЕРГОВУ сесію Васильківської міської ради VIІ скликання

Завантажити файл в форматі .rar (66 Mb)

Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної
документації із землеустрою (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд)

 • 4.1 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Савчак Лесі Василівні по вул. Княжа,43, м. Васильків. (0,0657 га).
 • 4.2 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Кубицькій Ользі Бориславівні по вул. Патріотична,26, м. Васильків. (0,0655 га).
 • 4.3 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Камінській Ніні Борисівні по вул. Тімірязева, 45-А, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.4 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Калініченку Юрію Анатолійовичу по вул. Гетьмана Сагайдачного,57, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.5 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Компаніченко Валентині Петрівні по вул. В. Середи,37, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.6 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Дерлеменку Володимиру Миколайовичу,гр. Дерлеменку Олегу Володимировичу по вул. В. Середи,7-А, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.7 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Гудьку Віталію Валерійовичу по вул. Грушевського,47, м. Васильків. (0,063 га).
 • 4.8 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Пономаренку Анатолію Ісаковичу по вул. Поповича,11, м. Васильків. (0,058 га).
 • 4.9 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Єгоровій Тетяні Леонідівні по вул. В. Середи,3, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.10 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Турчиній Катерині Павлівні по вул. Тургенєва,41, м. Васильків. (0,0989 га).
 • 4.11 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Клименко Раїсі Мусіївні гр. Лущик Тетяні Миколаївні по вул. Антонія і Феодосія,14, м. Васильків. (0,0965 га).
 • 4.12 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Макарченку Миколі Івановичу по вул. Будівельна,13, м. Васильків. (0,0727 га).
 • 4.13 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Сливкі Катерині Василівні гр. Борисенку Миколі Васильовичу по вул. Преображенська,64, м. Васильків. (0,060 га).
 • 4.14 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Саганець Оксані Олександрівні гр. Боровій Галині Григорівні по вул. Боженка Полководця,6, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.15 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Ільченку Дмитру Володимировичу по вул. Панаса Мирного,20, м. Васильків. (0,0862 га).
 • 4.16 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Залізному Вячеславу Вікторовичу по вул. Декабристів,86, м. Васильків. (0,0804 га).
 • 4.17 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Лукіша Ірині Іванівні по вул. Гагаріна,7, м. Васильків.(0,0500 га).
 • 4.18 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Христенко Ірині Олексіївні по пров. Джерельний,14, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.19 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Лєпший Вячеславу Яковичу по вул. В. Винниченка,17, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.20 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Байскову Геннадію Степановичу по вул. Черняхівського,2, м. Васильків. (0,0715 га).

Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою
(для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства)

 • 4.21 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Мішина Тамарі Михайлівні по вул. Київська,14, м. Васильків. ( 0,1070 га).
 • 4.22 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Мішина Тамарі Михайлівні по вул. Київська,14, м. Васильків. (0,1000 га).

Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної
документації із землеустрою (для індивідуального садівництва)

 • 4.23 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Марченко Ользі Сергіївні по вул. Леваневського,4, м. Васильків. (0,011 га).
 • 4.24 Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Компаніченко Валентині Петрівні по вул. В. Середи,37, м. Васильків. (0,0700 га).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою
для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням)

 • 4.25 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Камінській Ніні Борисівні по вул. Тімірязева,45-А, м. Васильків.(0,0700 га).
 • 4.26 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Калініченку Юрію Анатолійовичу по вул. Гетьмана Сагайдачного,57, м. Васильків. (0,3100 га).
 • 4.27 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Дерлеменку Олегу Володимировичу по вул. В. Середи,7-А, м. Васильків. (0,1237 га).
 • 4.28 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Єгоровій Тетяні Леонідівні по вул. В. Середи,3, м. Васильків. (0,3445 га).
 • 4.29 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Кулініч Вірі Іванівні по вул. Декабристів,380-А, м. Васильків. (0,1955 га).
 • 4.30 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Христенко Ірині Олексіївні по пров. Джерельний,14, м. Васильків. (0,1500 га).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою
(для індивідуального та колективного садівництва)

 • 4.31 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Вакуленко Анні Ігорівні в ОК СДТ «Надія», вул. Підлісна,17, м. Васильків. (0,1178 га).
 • 4.32 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Васюк Надії Григорівні в С/Т «Мічуринець», ділянка № 85, м. Васильків. (0,058 га).
 • 4.33 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Хворостову Євгенію Костянтиновичу в С/Т «Мічуринець», ділянка № 103, м. Васильків. (0,054 га).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки

 • 4.34 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі гр. Савченку Аркадію Степановичу вул. 1-го Травня,2, м. Васильків. (0,0050 га).

Про затвердження проектів із землеустрою
для будівництва та обслуговування житлового будинку

 • 4.35 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Березанській Світлані Григорівні по вул. В. Середи,2, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.36 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Мойсеєнко Валентині Анатоліївні по вул. Декабристів,67, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.37 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Солоденко Тетяни Григорівни по вул. Тракторна,108, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.38 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Заєць Любові Михайлівні по вул. Гончарна, 67, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.39 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Фуртату Олександру Юхимовичу по пров. Донбасівський,54, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.40 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Дранік Валентині Миколаївні по вул. 1-го Травня,27, м. Васильків.(0,0875 га).
 • 4.41 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Король Катерині Федорівні по вул. В. Середи,17-А, м. Васильків. (0,0850 га).
 • 4.42 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Козелецькій Ірині Володимирівні по вул. В. Середи,17-Б, м. Васильків. (0,0850 га).
 • 4.43 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (під існуючим будинком) гр. Литвину Володимиру Павловичу по вул. Михайлівська,3, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.44 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Каденко Владиславі В’ячеславівні по вул. Михайлівська,25/1, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.45 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Гербуту Віталію Олександровичу по вул. Михайлівська,25/3, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.46 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Кострубському Анатолію Миколайовичу по вул. Михайлівська,25/5, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.47 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Колязі Валерію Миколайовичу по вул. Михайлівська,25/7, м. Васильків. (0,1000 га).

Про затвердження проектів із землеустрою
для ведення особистого селянського господарства

 • 4.48 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Фуртату Олександру Юхимовичу по пров. Донбасівський,54, м. Васильків. (0,0402 га).
 • 4.49 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Солоденко Тетяни Григорівни по вул. Тракторна,108, м. Васильків. (0,0548 га).
 • 4.50 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Заєць Любові Михайлівні по вул. Гончарна, 67, м. Васильків. (0,0489 га).
 • 4.51 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренко Людмили Григорівни по вул. 1-го Травня,34-В, м. Васильків. (0,0250 га).
 • 4.52 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Струк Ганні Григорівні по вул. Дніпрельстан,54, м. Васильків. (0,0615 га).
 • 4.53 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Панченку Олегу Олександровичу по вул. Олександра Лістрового, м. Васильків. (0,2814 га).
 • 4.54 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Старчому Роману Миколайовичу по вул. Дніпрельстан,24, м. Васильків. (0,2500 га).
 • 4.55 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Литвину Володимиру Павловичу по вул. Михайлівська,3, м. Васильків. (0,0468 га).
 • 4.56 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства ( під існуючим землеволодінням) гр. Дерев?янку Анатолію Івановичу по вул. Соборна,100, м. Васильків. (0,2955 га).
 • 4.57 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дерев’янко Наталії Володимирівні по вул. Соборна,100-Б, м. Васильків. (0,1500 га).
 • 4.58 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (під існуючим землеволодінням) гр. Мірзоєвій Людмилі Петрівні по вул. Челюскінців,26, м. Васильків. (0,1869 га).
 • 4.59 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Блощенко Галині Миколаївні по пров. Спортивний,6, м. Васильків. (0,0417 га).

Про затвердження проектів із землеустрою
для ведення індивідуального та колективного гаражного будівництва

 • 4.60 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Чайкі Ользі Вікторівні по вул. Володимирська,66, м. Васильків. (0,0100 га).
 • 4.61 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Білоконю Василю Яковичу по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 127, м. Васильків. (0,0026 га).
 • 4.62 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Пальчинському Сергію Дмитровичу по вул. Фрунзе, КАГ «Масив», гараж № 33, м. Васильків. (0,0070 га).
 • 4.63 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Сміяну Леоніду Петровичу по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 194, м. Васильків. (0,0025 га).
 • 4.64 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Сміяну Олександру Леонідовичу по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 207, м. Васильків. (0,0028 га).
 • 4.65 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Войтенку Олександру Валентиновичу по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 168, м. Васильків. (0,0030 га).
 • 4.66 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Прису Сергію Віталійовичу по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 63, м. Васильків. (0,0033 га).
 • 4.67 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Савченко Валентині Петрівні по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 211, м. Васильків. (0,0027 га).
 • 4.68 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Чемеру Віктору Петровичу по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 124, м. Васильків. (0,0034 га).
 • 4.69 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Сироїд Ларисі Василівні по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 36, м. Васильків. (0,0031 га).

Про затвердження проекту із землеустрою для індивідуального та колективного садівництва

 • 4.70 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Фурмановій Ользі Іванівні в С/Т «Мічуринець», ділянка № 78, м. Васильків. (0,0604 га).
 • 4.71 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Фурманову Ігорю Сергійовичу в С/Т «Мічуринець», ділянка № 79-А, м. Васильків. (0,0314 га).
 • 4.72 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Фурманову Олександру Сергійовичу в С/Т «Мічуринець», ділянка № 79, м. Васильків. (0,0372 га).
 • 4.73 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Симоненко Галині Петрівні вул. Донбасівська,66, м. Васильків.(0,1200 га).
 • 4.74 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Мамадалієву Руслану Таіровичу в С/Т «Берізка-08», ділянка № 24, м. Васильків. (0,0900 га).
 • 4.75 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Мостицькій Людмилі Тимофіївні в С/Т «Берізка-08», ділянка № 17-А, м. Васильків. (0,0340 га).
 • 4.76 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Савчук Лідії Миколаївні в С/Т «Будівельник-1», ділянка № 220, м. Васильків. (0,0577 га).

Про затвердження технічної документації із землеустрою
( для будівництва та обслуговування жилого будинку)

 • 4.77 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Пузійчук Ользі Олегівні по вул. Коцюбинського,8, м. Васильків. (0,0538 га).
 • 4.78 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Диптан Антоніні Андріївні по вул. Кривова,28, м. Васильків. (0,0991 га).
 • 4.79 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Диптан Олені Олександрівні по пров. Леваневського,2, м. Васильків. (0,0659 га).
 • 4.80 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Ліфановій Ірині Василівні по вул. Антонія-Феодосія,8, м. Васильків. (0,0647 га).
 • 4.81 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Здоренку Володимиру Васильовичу по вул. Тракторна,134, м. Васильків.(0,1000 га).
 • 4.82 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Мойсеєнко Вірі Саввівні по вул. Ломоносова,29, м. Васильків. (0,0961 га).
 • 4.83 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Вернигорі Василю Володимировичу по вул. Михайлівська,25-А, м. Васильків. (0,0850 га).
 • 4.84 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Каргашинській Зої Іллівні по вул. Соборна,2, м. Васильків.(0,1000 га).
 • 4.85 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Калєнченку Пилипу Івановичу по пров. Бурки,3, м. Васильків. (0,0822 га).

Про затвердження проекту із землеустрою для будівництва
та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

 • 4.86 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку Об’єднанню співвласників багатоквартирного житлового будинку «Житлово-будівельний кооператив «Васильок-2014»» по вул. Гоголя,28, м. Васильків. (0,0453 га).

Про скасування рішень

 • 4.87 Про скасування рішення тринадцятої сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 26.07.2016 року № 05.89-13-VII «Про внесення змін до рішення четвертої сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 22.12.2015 року № 03.80-04-VII «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії Публічному акціонерному товариству «Київобленерго» по вул. Володимирська,43-А, м. Васильків».

Про скасування рішень та надання дозволу
на розробку проектів із землеустрою та технічних документацій

 • 4.88 Про скасування рішення сорок шостої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 20.12.2013 року № 03.67-46-VІ та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва гр. Сімоніхіну Сергію Петровичу по вул. Гетьмана Сагайдачного, гараж № 27, м. Васильків. (0,0042 га).
 • 4.89 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Бондарчуку Валерію Васильовичу по вул. Урицького,31, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.90 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бондарчуку Валерію Васильовичу по вул. Урицького,31, м. Васильків. (0,0409 га).
 • 4.91 Про скасування рішень Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Шевченку Григорію Тарасовичу по вул. Дніпрельстан,86, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.92 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Хомякову Олександру Васильовичу по вул. Керамічна,40, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.93 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хомякову Олександру Васильовичу по вул. Керамічна,40, м. Васильків. (0,1110 га).
 • 4.94 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Бессараб Ларисі Михайлівні по вул. В. Винниченка,4, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.95 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бессараб Ларисі Михайлівні по вул. В. Винниченка,4, м. Васильків. (0,2725 га).
 • 4.96 Про скасування рішень Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Маленку Миколі Васильовичу по вул. Княжа,60, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.97 Про скасування рішень та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Тромсі Олександру Петровичу по вул. Олександра Лістрового,128-Д, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.98 Про скасування рішень Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Тарновському Миколі Васильовичу по вул. Княжа,2-Б, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.99 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Гніденку Миколі Васильовичу по пров. С. Шамрая,3, м. Васильків. (0,0745 га).
 • 4.100 Про скасування рішень та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Уманцевій Олені Володимирівні по вул. Гончарна,76-А, м. Васильків. (0,0800 га).
 • 4.101 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Ковшевацькій Ірині Володимирівні по вул. Гастелло,5, м. Васильків. (0,0725 га).
 • 4.102 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Корнієнко Тетяні Миколаївні гр. Корнієнко Любові Миколаївні гр. Корнієнко Ганні Григорівні по вул. Зарічна,64, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.103 Про скасування рішення двадцять п’ятої сесії Васильківської міської ради п’ятого скликання від 25.12.2007 року № 07.147-25-V та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пархоменку Олександру Івановичу по вул. В. Винниченка (біля буд.1), м. Васильків. (0,1500 га).
 • 4.104 Про скасування рішення двадцять п’ятої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 01.06.2012 року № 05.36-25-VІ та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Самойленку Костянтину Валерійовичу по вул. Соборна,4-В, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.105 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Савицькому Олексію Степановичу по пров. Тракторний,3, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.106 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Малому Олександру Вікторовичу по вул. Боженка полководця,13, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.107 Про скасування рішення Васильківської міської ради та надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Уманському Володимиру Миколайовичу по вул. Республіканська,31, м. Васильків. (0,076 га).

Про скасування рішень та затвердження
проектів із землеустрою

 • 4.108 Про скасування рішення та затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Мартиновій Світлані Іванівні по вул. Сонячна,8-А, КАГ «Сонячний», гараж № 14, м. Васильків. (0,0048 га).

Про внесення змін до рішень

 • 4.109 Про внесення змін до рішення третьої сесії Васильківської міської ради п’ятого скликання від 31.05.2006 року № 18.48-03-V «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування Копєєчкіну Миколі Павловичу для гаражного будівництва по вул. Комарова ( біля буд. 64-А)» (0,0025 га).

Про внесення змін та продовження терміну дії рішень

 • 4.110 Про внесення змін та продовження терміну дії рішення двадцять третьої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 04.04.2012р. № 07.44-23-VІ «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Припуті Сергію Вікторовичу по вул. Колгоспна,28-А» (0,0900 га).
 • 4.111 Про внесення змін та продовження терміну дії рішення п’ятдесят другої сесії Васильківської міської ради п’ятого скликання від 07.04.2010 р. № 09.105-52-V «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою громадянам (згідно додатку 1) щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, індивідуального гаражного будівництва та садівництва на території м. Васильків». (гр. Борозенець Микола Григорович, ОСГ, вул. Декабристів,52-А, 0,1000 га).
 • 4.112 Про внесення змін та продовження терміну дії рішення тринадцятої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 17.10.2012 року № 03.38-30-VІ «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою громадянам ( згідно додатку 1) щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства та індивідуального гаражного будівництва на території м. Васильків». (гр. Дажук Сергій Миколайович, ОСГ, 0,2200 га).
 • 4.113 Про внесення змін та продовження терміну дії рішення п’ятнадцятої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 26.08.2011 р. № 06.157-15-VІ «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Переходько Катерині Леонідівні по вул. Метальова,10-В» (0,1000 га).

Про продовження терміну дії рішень

 • 4.114 Про продовження терміну дії рішення тридцять четвертої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 21.12.2012р. № 03.10-34-VІ «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою громадянам (згідно додатку 1) щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, садівництва та індивідуального гаражного будівництва на території м. Васильків» (гр. Пашковський Михайло Васильович, вул. О. Кобилянської,53, ОСГ, 0,05 га.).
 • 4.115 Про продовження терміну дії рішення двадцять п’ятої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 01.06.2012р. № 05.36-25-VІ «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою громадянам ( згідно додатку 1) щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва і будівництва індивідуального гаражу на території м. Васильків» (гр. Нікіфоров Микола Миколайович, вул. Соборна,4-Г, БОЖБ, 0,1000 га).
 • 4.116 Про продовження терміну дії рішення двадцять п’ятої сесії Васильківської міської ради шостого скликання від 01.06.2012р. № 05.36-25-VІ «Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою громадянам ( згідно додатку 1) щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва і будівництва індивідуального гаражу на території м. Васильків» (гр. Лисий Микола Іванович, БОЖБ, вул. Соборна,4-Б, 0,1000 га).

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для викупу земельних ділянок

 • 4.117 Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки для викупу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості гр. Сокол Тетяні Миколаївні по вул. Кармелюка,10-Б, м. Васильків. (0,3155 га).

Про продаж земельних ділянок

 • 4.118 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування ФОП Подварчук Людмилі Павлівні по вул. Декабристів, 170. (0,0552 га).
 • 4.119 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення під існуючим торгівельним кіоском та для його обслуговування ФОП Любченко Любові Анастасіївні по вул. Грушевського, 22/2. (0,0050 га).

Про внесення змін до рішення

 • 4.120 Про внесення змін до рішення 4 сесії Васильківської міської ради сьомого скликання від 22.12.2015 року № 03.299-04-VІІ «Про поновлення договору оренди земельної ділянки №321070004000149 від 24 липня 2012 року для несільськогосподарського призначення (для обслуговування існуючої нежитлової будівлі магазину «Риба, овочі, фрукти») гр. Пугачовій Галині Герасимівні по вул. Володимирська, 37».

Про продовження терміну дії договору оренди

 • 4.121 Про продовження терміну дії договору оренди земельної д(лянки від 09 листопада 2010 року №041096500072 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (землі житлової та громадської забудови) ФОП Струку Андрію Анатолійовичу по вул. Грушевського, 17А. (0,0040га).
 • 4.122 Про продовження терміну дії договору оренди земельної д(лянки 12 листопада 2013 року №3736505 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (землі житлової та громадської забудови) (під аптекою) ФОП Бачинському Олександру Миколайовичу по вул. Грушевського, 5. (0,0348 га).

Про припинення дії договорів оренди

 • 4.123 Про припинення дії договору оренди № 041096500079 від 17 листопада 2010 року на земельну ділянку (кадастровий номер 3210700000:04:030:0001) під існуючим автозаправочним пунктом (для комерційного використання) ТОВ «Інвест-Регіон» по вул. Тракторна, 13.

Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди

 • 4.124 Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю Денисенку Ігорю Миколайовичу на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності та укладання договору сервітуту на земельну ділянку по вул. Володимирська,37 (центральний Васильківський ринок) місце №198. (45 кв.м.).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку,
господарських будівель та споруд (нововиділення)

 • 4.125 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Щепакову Сергію Миколайовичу по вул. Соборна, 4-Е, м. Васильків. (0,1000 га). АТО
 • 4.126 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Малахову Роману Валерійовичу по вул. Соборна, 4-Д, м. Васильків. (0,1000 га). АТО
 • 4.127 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Крищенку Валерію Миколайовичу по вул. Соборна, 4-А, м. Васильків. (0,1000 га). АТО
 • 4.128 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Маркіну Валерію Володимировичу по вул. Соборна, 4-Є, м. Васильків.(0,1000 га). АТО
 • 4.129 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Фазилову Селіму Абджелійовичу по вул. Соборна, м. Васильків. (0,1000 га). АТО
 • 4.130 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Скорій Галині Володимирівні по вул. Анатолія Дармостука,11, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.131 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Сальникову Денису Павловичу по вул. В. Винниченка,5-Д, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.132 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Шевченку Руслану Петровичу по пров. Хасанівський, біля буд. №1 у м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.133 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Дерепі Василю Кузьмлвичу по пров. Ольги Кобилянської,5/3, м. Васильків. (0,080 га).
 • 4.134 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Гудим Людмилі Анатоліївні по вул. Тракторна,93, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.135 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Щупаку Віталію Григоровичу по пров. Л. Толстого, 12-Бв м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.136 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Телегоненку Дмитру Ігоровичу по вул. Гоголя, м. Васильків. (0,0432 га).
 • 4.137 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд гр. Литвиненко Лілії Олександрівні по вул. Архітектурна, м. Васильків. (0,1000 га).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою для ведення особистого селянського господарства
(нововиділення)

 • 4.138 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Розумній Тамарі Володимирівні по пров. Князя Ігоря,8, м. Васильків. (0,1000 га).
 • 4.139 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Терещенку Владиславу Івановичу по вул. Валерія Середи, 14-Б, м. Васильків. (0,0583 га).
 • 4.140 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Оксані Іванівні по вул. Тракторна,170,м. Васильків. (0,3000 га).
 • 4.141 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сальникову Денису Павловичу по вул. В. Винниченка, 5-Д, м. Васильків. (0,1500 га).
 • 4.142 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Неймашу Володимиру Борисовичу по вул. Коцюбинського, 14 у м. Васильків. (0,0227 га).
 • 4.143 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Савчак Лесі Василівні по вул. Княжа, 43, м. Васильків. (0,0657 га).
 • 4.144 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цигельній Тетяні Олександрівні по вул. Тракторна,23-А, м. Васильків. (0,1248 га).
 • 4.145 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Устенко Олені Миколаївні по вул. Пархоменко, 64-А в м. Васильків. (0,0500 га).

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів
(нововиділення)

 • 4.146 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Кашубі Івану Петровичу вул. 1-го Травня,12, м. Васильків. (0,0028 га).
 • 4.147 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Тарасюку Віктору Олексійовичу по вул. Декабристів,70, м. Васильків. (0,0100 га).
 • 4.148 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Колесніку Руслану Миколайовичу по вул. Робкорівська (біля будинку № 3), м. Васильків. (0,0079 га).
 • 4.149 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва гр. Бондару Олександру Анатолійовичу по вул. Декабристів, (біля будівлі № 3) в м. Васильків. (0,0031 га).
 • 4.150 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Сіпкіну Дмитру Олександровичу по вул. 1-го Травня, (біля будинку № 6), м. Васильків. (0,0100 га).
 • 4.151 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Каденку Євгенію Валерійовичу по вул. 1-го Травня, (біля будинку № 6), м. Васильків. (0,0100 га).
 • 4.152 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Жеребку Івану Олександровичу по вул. Грушевського, м. Васильків. (0,0024 га).
 • 4.153 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Скорій Анастасії Миколаївні у в/м 11, м. Васильків. (0,0100 га).
 • 4.154 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Кулаку Івану Вікторовичу вул. Квітки Основ?яненка,24-Б, м. Васильків. (0,0100 га).
 • 4.155 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Головатому Антону Миколайовичу вул. Гагаріна,1/89, м. Васильків. (0,0077 га).
 • 4.156 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Ткаченко Людмилі Пилипівні по вул. Гоголя, м. Васильків. (0,0024 га).
 • 4.157 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Кутовій Тетяні Григорівні по вул. Квітки Основ?яненка, м. Васильків. (0,0038 га).
 • 4.158 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Пономарьову Олександру Олександровичу по вул. Гетьмана Сагайдачного,36, м. Васильків. (0,0100 га) АТО

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою для індивідуального садівництва
(нововиділення)

 • 4.159 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Іващенко Аллі Володимирівні по вул. Тракторна, м. Васильків. (0,0500 га).
 • 4.160 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Терещенку Володимиру Івановичу по вул. Валерія Середи,14, м. Васильків. (0,0785 га).
 • 4.161 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Терещенко Любові Іванівні по вул. Валерія Середи,14, м. Васильків. (0,0559 га).
 • 4.162 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Кондрашовій Світлані Сергіївні по вул. Київська,81-А, м. Васильків. (0,0125 га).
 • 4.163 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Бельчикову Олександру Сергійовичу по вул. Декабристів (поряд з будинком №11/2), м. Васильків. (0,03500 га).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі