Робоча нарада з керівниками органів виконавчої влади, управлінь та відділів Васильківської міської ради, директорами комунальних підприємств міста

Written on . Posted in Міський голова

15 серпня 2016 року васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів робочу нараду з керівниками органів виконавчої влади, управлінь та відділів Васильківської міської ради, директорами комунальних підприємств міста.
На початку наради міський голова вручив Грамоти Швецю О.В. – начальнику відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради від ДП Українського державного науково – дослідного інституту проектування міст ” Дніпромісто ” за співпрацю та активне сприяння у розробці генерального плану міста Васильків та Кожемі О.П. – в.о. начальника районного відділу Держпродспоживслужби у Васильківському районі з нагоди професійного свята Дня працівника ветеринарної медицини.
Керівники прозвітували про відпрацьовані заходи та заплановані на робочий тиждень. Зокрема :
1. Ларіна Г.Ю. – начальник відділу культури – йде підготовка до 25 – ї річниці Дня Незалежності України, підготовка до проведення протиаварійних робіт в адмінбудинку.
2. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – заплановано об’їзд навчальних закладів міста, підготовка до конференції ,яка відбудеться 26. 08.2016 року.
3. Перепелиця Л.О. – начальник управління економіки та власності – проводиться робота з підприємцями міста, які будуть приймати участь у фестивалі української страви. 4. Бардис О.М. – начальник УЖКГ – на завершальному етапі ремонтні роботи у парку Т.Г. Шевченка та сквері ім. Головачова, приведення пішохідних доріжок і переходів в належний стан до Дня Незалежності України.

роб_нарада1

роб_нарада2

роб_нарада3

роб_нарада

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі