Максим Мельничук ознайомився з роботою підприємств «Алюпол» та «Надія-Рітейл» в Бородянці

Written on . Posted in Область

Сьогодні, 17 серпня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, у рамках робочого візиту до смт Бородянка, відвідав підприємство по зберіганню і продажу скрапленого газу ТОВ «Надія-Рітейл» та ТОВ «Алюпол», яке займається виробництвом алюмінієвих профілів.

«Я твердо переконаний, що таких потужних об’єктів промисловості як «Алюпол» та «Надія-Рітейр» повинно бути якомога більше у всіх районах Київщини. Вони забезпечують робочими місцями населення, гарантують економічну стабільність та дають впевненість у завтрашньому дні. Такі підприємства наповнюють місцевий бюджет і цим самим дають можливість підтримувати на належному рівні соціальну сферу Бородянщини. В свою чергу, ми, як представники влади, всіляко будемо сприяти побудові великих та малих підприємств, що забезпечить сталий розвиток столичного регіону», – зазначив голова Київської облдержадміністрації.

Довідково. ТОВ «Алюпол» є сучасним підприємством в Україні по виробництву алюмінієвих профілів, що входить до складу холдингу «Grupa Kety S.A.» ˗ лідера алюмінієвої промисловості. На заводі компанії функціонує сучасне обладнання для виробництва алюмінієвих профілів методом екструзії, завдяки якому технічні можливості заводу не поступаються кращим пресовим підприємствам  Західної Європи.

Новітні технології, які застосовуються у виробництві, дозволяють випускати широкий асортимент високоякісних товарів, що використовуються споживачами в різних сегментах українського ринку. Спостерігається значний попит на  алюмінієву фурнітуру в будівельній, транспортній і машинобудівній галузі, а також в автомобільній промисловості.

Сучасне автоматизоване та високотехнологічне підприємство «Надія-Рітейл» забезпечує зберігання і продаж скрапленого газу, а також ремонт, наповнення та доставку споживачам балонів із пропан-бутаном. Потужність зберігання 2000 м³. Станція обладнана 9 ємностями по 100 м³ і 22 резервуарами по 54 м³. Всі ємності розміщені під землею. Залізничні цистерни розвозяться власним тепловозом.

губ_озн

губ_озн1

губ_озн2

губ_озн3

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі