«Завдяки розбудові мережі дитячих садочків, діти мають можливість отримати якісну дошкільну освіту», – Максим Мельничук

Written by administrator on . Posted in Область

У середу, 16 серпня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь у відкритті нової групи у дитячому садку «Капітошка», який знаходиться у с. Колонщина Макарівського району. Також на заході були присутні народний депутат України Руслан Сольвар, голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, Колонщинський сільський голова Юлія Пелешок, колектив садка та запрошені.

Право перерізати червону стрічку на вході до садка надали голові Київської облдержадміністрації Максиму Мельничуку та народному депутату України Руслану Сольвару.

У своєму вітальному слові голова Київської облдержадміністрації висловив подяку усім, хто допоміг реалізувати відкриття нової групи та наголосив на необхідності розбудови мережі дитячих садочків у області.
«Цінність нашої держави — це діти і їхнє щасливе життя, наповнене позитивом, мирне та яскраве. Висловлюю вдячність всьому колективу садка та усім тим, хто допоміг вам у реалізації хорошої справи. Дуже важливо, що в області розбудовується мережа дитячих садочків, адже все більше дітей мають можливість отримати якісну дошкільну освіту та підготуватися до школи», – зазначив Максим Мельничук.

Учасники заходу оглянули приміщення садка, оформлення дитячих кімнат відпочинку, ігрових, спортивного залу, душових кімнат та інших приміщень.

«Розширення дитячого садка свідчить про те, що громада поповнюється новими маленькими громадянами України. І певно, що скоро з міст, які наповнені метушнею та великою кількістю людей, почнуть повертатися родини у рідні села, і віддаватимуть своїх дітей, саме до таких сучасних дитячих дошкільних закладів», – наголосив народний депутат України Руслан Сольвар.

У свою чергу голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова зазначила: «Найкращі інвестиції — це інвестиції в розвиток наших дітей. Ми сьогодні побачили, який колосальний труд був вкладений по створенню дитячого садка. Тому, дякую всій громаді за сьогоднішнє свято», – зазначила Тетяна Семенова.
Під час заходу діти разом із вихователями представили запрошеним та гостям свої віршовані, пісенні та танцювальні номери.

sadok

sadok1

sadok2

Trackback from your site.

Leave a comment