Весняний двомісячник благоустрою – 2018 триває

Written by administrator on . Posted in Благоустрій

Для забезпечення виконання розпорядження міського голови № 63 від 26 березня 2018 року, з метою упорядкування територій та дотримання  належного санітарного стану в місті Василькові проходить двомісячник благоустрою, в рамках якого проводяться заходи, що направлені на прибирання прибудинкових територій, територій масового перебування і відпочинку населення,  парків, скверів, дитячих майданчиків та інших зон.

Відповідно до запланованих заходів здійснено прибирання об’єктів благоустрою, побілку дерев та вивезення сміття на територіях дитячих та шкільних закладів, парків, з територій кладовищ.

Під час проведення загальноміської толоки 20-21 квітня, в якій прийняло понад 1000 представників підприємств, установ, громадських організації та мешканців міста виконано широкий комплекс робіт, спрямованих на поліпшення благоустрою міста, озеленення та покращення стану довкілля.

Активну участь в реалізації заходів з проведення толоки прийняли більшість навчальних закладів.

Родзинкою толоки в рамках весняної Всеукраїнської акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою», з метою формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, губернатором Київщини О. Горганом, міським головою В. Сабадашем, секретарем міської ради О. Перінською  разом з маленькими вихованцями ДНЗ №3 «Джерельце» висаджено «Алеї миру». До акції долучилися педагоги, батьки, мешканці міста.

У зв’язку з проведенням Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, особлива увага приділяється упорядкуванню братських могил та одиноких могил, Меморіального комплексу, інших об’єктів та споруд , що увінчують пам’ять про Перемогу та подвиги її учасників.

В ході двомісячника проводяться природоохоронні заходи, які включають у себе загальноміські еколого-просвітницькі акції з пропаганди охорони навколишнього середовища.  «Зелена толока» триває.

Trackback from your site.

Leave a comment