Звернення Васильківського міського голови Володимира Сабадаша до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи, родини загиблих учасників ліквідації, мешканці міста Василькова!
26 квітня 2018 року світ відзначає 32-у річницю аварії на ЧАЕС.
Чим далі відходимо від Чорнобиля-86, тим вище оцінюємо дії ліквідаторів: пожежників, будівельників, військовослужбовців, персоналу ЧАЕС, медиків, співробітників МВС, науковців, добровольців. Саме, завдяки їм наша земля не перетворилася на суцільну мертву зону.
Із нестихаючим болем у серцях згадуємо тих, хто поклав свої життя у боротьбі з ядерною смертю.
Київщина – регіон, чиї сини 32 роки тому першими прийняли на себе страшний удар Чорнобильського монстра.
Неможливо забути подвиг тих пожежних, що першими прибули до місця аварії та протягом довгих годин боролись з вогнем на 4-му енергоблоці.
Ніхто з них не здригнувся, не відступив перед обличчям неймовірної небезпеки.
Ці імена — Володимир Правик, Віктор Кібенок, Леонід Телятников, Василь Ігнатенко, Микола Титенок, Володимир Тишура, Микола Ващук — на слуху чи не в кожного українця. Їх знає весь світ. Адже саме ці хлопці з воєнізованої пожежної частини Прип’яті стали першими ліквідаторами аварії на ЧАЕС. І першими її жертвами: ідучи на війну з палаючим реактором, вони ще не знали, яке смертельне пекло чекає їх попереду…
Близько тисячі  жителів нашого міста стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. 131 з них, на жаль, передчасно пішли з життя.
Шануємо тих, хто втратив здоров‘я і потребує особливої уваги.
Я висловлюю глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ми ніколи не забудемо Ваш подвиг.
Від усього серця бажаю Вам і вашим родинам здоров’я, щастя, миру і добробуту.
Вічна пам’ять загиблим Героям-рятівникам!

Trackback from your site.

Leave a comment